אודות

ברוכים הבאים ל"מכונת הכתיבה"!

הוצאה לאור וכתיבה - אתר מכונת הכתיבהבין דפי האתר תמצאו מידע על הוצאות ספרים שונות הפעילות בארץ, על תהליך הוצאת ספרים בדפוס ובדיגיטל, על שיווק ויחסי ציבור לספרים, וכמובן וחשוב מכול – על כתיבה! כמו כן, נשמח להזמין אתכם לקרוא ריאיונות עם סופרים שכבר עברו בדרך בה אתם צועדים ו"היו בנעליכם", עם עורכים שיסבירו מה הם עושים, עם בעלי הוצאות לאור ועם אנשי מקצוע נוספים מהארץ ומחו"ל ועוד.

אנו מקווים שתמצאו כאן תשובות. אנו מקווים שתמצאו כאן השראה וכוח לכתוב ולהתמיד בדרך, ויותר מכול – אנו מקווים שתמצאו כאן בית חם והנאה.

איך נוכל לעזור לכם

כאתר עם צוות ותיק ומנוסה בתחום, אנחנו יכולים להציע לכם הרבה מידע ותשובות לשאלות שוודאי הטרידו אתכם לאורך הזמן. אנחנו יכולים להציע השראה, אוזן קשבת (טוב, מייל קשוב אם לדייק) ואולי פה ושם גם עצה מלומדת. נשמח להעניק לכם ולספרכם גם במה ו/או ביקורת לאחר יציאתו.

איך לא נוכל לעזור לכם

אנחנו לא הוצאה לאור ואיננו יכולים להוציא את הספר שלכם. אנחנו לא יכולים לקרוא אותו ולתת לכם חוות דעת (אלא אם כן אמרנו אחרת) וגם לא לכתוב אותו עבורכם (תתפלאו, זה קרה). לא נערוך לכם אותו, או נבטיח לכם שתצליחו. אנו גם לא מקבלים כתבי-יד ולא נעביר כאלה להוצאות, לסוכנים או לאף אחד אחר עבורכם. למרבה הצער, וכדי להימנע מאי-נעימויות, אנו מבהירים שכתבי יד שיישלחו, ללא הזמנה, יושמדו מבלי להיקרא.

שלכם,

צוות "מכונת הכתיבה"